O nás

Objavte možnosti, získajte prehľad, vzdelanie, budujte partnerstvá

Spájame inovácie, informácie a komunity pre prosperujúci trh s nehnuteľnosťami.

Naša misia je poskytnúť komplexný zážitok z nákupu domova, ponúknuť prístup k najnovším trendom v oblasti bývania a nehnuteľností a vytvoriť priestor pre vzdelávanie a inovácie. Veríme, že každý si zaslúži nájsť ideálny domov, a sme tu, aby sme to umožnili.

Pozývame vás, aby ste sa pripojili k našej komunite nadšencov pre bývanie a nehnuteľnosti. Či už sa chcete zúčastniť ako vystavovateľ, návštevník, alebo partner, radi vás privítame a spolu s vami preskúmame možnosti, ktoré vám môže váš budúci domov ponúknuť.

Cieľom veľtrhu je spájať a podporiť

Spojiť tých, ktorí bývanie vytvárajú a prinášajú, s tými, ktorí bývanie hľadajú. Podporiť spoločnosti v predajoch, pomôcť návštevníkom zorientovať sa na realitnom trhu a povzbudiť ich k novým nákupom. Tak vznikla myšlienka usporiadať takúto udalosť aj na Slovensku. Či ste skúsený odborník v tejto oblasti alebo začínajúci investor, je to nová príležitosť pre všetkých. Ten správny čas je teraz.

O všetko sa postarajú

Iveta Peťovská

Gabriela Szabová

Jana Hlobeňová

Martin Spusta

Tím Abcdesign

Kontaktujte nás ešte
dnes a staňte sa vystavovateľom

Príďte napísať históriu s nami! Toto je vaša vstupenka do sveta, kde sa tvoria nové obchodné príležitosti a kde sa rodia inovatívne myšlienky. Nezmeškajte šancu byť súčasťou prvého veľtrhu nehnuteľností na Slovensku. Kontaktujte nás ešte dnes a začnite spolu s nami formovať budúcnosť realitného trhu.
  Môžete nám aj zavolať, poslať email

  Telefón

  Email

  info@veltrhnehnutelnosti.sk

  Firemné údaje

  Veľtrh nehnuteľností s.r.o.

  Odborárska 5394/15
  922 01 Banka
  Slovenská republika

  IČO: 55209963
  DIČ: 2121899912
  IČ DPH: SK2121899912

  Miesto a čas konania veľtrhu

  Výstavisko Incheba

  Viedenská cesta 3
  851 01 Bratislava

  Slovenská republika

  19.-21. septembra 2024