Navštívte náš veľtrh
nehnuteľností a získajte bývanie snov!

Nepremárnite šancu a využite exkluzívne ponuky 127 vystavovateľov dostupné iba na veľtrhu

19. septembra od 9:00 do 18:00 Incheba Bratislava hala B1

Plánujete kúpu, rekonštrukciu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti? Zaujímajú vás nehnuteľnosti v zahraničí (napr. Dubaj, Španielsko, Albánsko….) a možnosti ich nákupu a financovania? Chcete vedieť o najnovších podtatranských projektoch? Naša výstava nehnuteľností v Inchebe je viac než len výstava; je to celodenný zážitok, ktorý vás priblíži k vášmu budúcemu domovu. Tento september máte jedinečnú príležitosť objaviť, porovnať a vybrať to najlepšie z realitného trhu.

Exkluzívne ponuky na ktoré sa môžete tešiť

Interiérové štúdiá

Developeri

Architekti

Zahraničné nehnuteľnosti

Realitné kancelárie

Hypotekárni špecialisti

Záhrady a trávniky

Poradcovia a právnici

Program prednášok

Dozviete sa všetko čo potrebujete vedieť o kúpe, predaji, zariadení aj prenájme nehnuteľnosti a ako sa vyhnúť rizikám a ušetriť

Plánujete kúpu, rekonštrukciu, zariadenie alebo prenájom nehnuteľnosti? Naša výstava nehnuteľností v Inchebe je viac než len výstava; je to celodenný zážitok, ktorý vás priblíži k vášmu budúcemu domovu. Tento september máte jedinečnú príležitosť objaviť, porovnať a vybrať to najlepšie z realitného trhu.

Predbežný okruh tém prednášok

 • pozemkové právo, nový stavebný zákon
 • investície do nehnuteľností/realitné fondy
 • investície do nájomných nehnuteľností
 • investície do zahraničných nehnuteľností
 • hyponájom
 • zelené strechy – výhody a ich budúcnosť v rámci developmentu
 • ŠFRB – pomoc aj pre malý development, obce – nájomné byty, podpora až do 100% nákladov
 • revitalizácia, udržateľnosť starých bytových domov, panelákov-riešenia – podpora štátu
 • program OBNOV DOM, ZELENÁ DOMÁCNOSTIAM
 • umelá inteligencia – najlepšie nástroje/biznis, aspekty AI/odporúčania
 • facility management
 • ceny nehnuteľností a ich predpokladaný vývoj do budúcnosti
 • hypotekárny trh – prognóza – oplatí sa ľuďom čakať na pokles úrokových sadzieb?
 • aktuálna situácia na realitnom trhu pod Tatrami
 • výhody a nevýhody investovania do zahraničných nehnuteľností
 • družstevné byty
 • realitná inšpekcia
 • Brokeria

Máte inovatívnu tému, ktorá by mohla obohatiť náš Veľtrh nehnuteľností? Kontaktujte nás ešte dnes a staňte sa súčasťou našej inšpirujúcej komunity.

Voľný vstup na veľtrh

Neváhajte a využite jedinečnú príležitosť navštíviť veľtrh bývania a nehnuteľností v Bratislave úplne ZDARMA!

Výstava nehnuteľností v Inchebe nie je len o prehliadke nehnuteľností. Je to o objavovaní možností, získavaní cenných informácií a vytváraní kontaktov, ktoré vám môžu pomôcť dosiahnuť váš sen o ideálnom domove alebo investícii. Príďte v septembri a nechajte sa inšpirovať možnosťami, ktoré vám ponúkame. Vaša cesta k vysnívanému domovu začína tu!

Ako sa na realitný veľtrh dostanete

autobusové spojenia

Zastávka Einsteinova

Zastávka Aupark

autom

Parkovisko pre návštevníkov

Viedenská cesta 3
851 01 Bratislava 
Slovenská republika

Časté otázky a odpovede

Veľtrh bývania a nehnuteľností je určený všetkých, ktorých láka svet bývania a investícií. Ste na správnom mieste, ak vás fascinujú najnovšie trendy a projekty v oblasti domáceho i zahraničného realitného trhu. Ponúkame vám exkluzívny prístup k neoceniteľným informáciám, praktickým radám a odbornému poradenstvu zo sveta financií, hypoték a práva. Navyše, pre tých, ktorí hľadajú inšpiráciu, naši renomovaní architekti a dizajnéri odhalia najnovšie smery v dizajne interiéru a exteriéru. Či už ste budúci majiteľ nehnuteľnosti snov alebo investor hľadajúci nové príležitosti, tento veľtrh je určený práve pre vás.

Ak dávate prednosť verejnej doprave, môžete využiť autobusové linky č. 80, 88, 92 a 901 s vystúpením na zástavke Einsteinova, alebo linky č. 50, 80, 83, 84, 91, 93, 94, 191 a 901, kde zástavkou pre vystúpenie bude zástavka Aupark.

Pre tých, ktorí uprednostňujú cestovanie autom, je k dispozícii adresa výstaviska Incheba Bratislava na Viedenskej ceste 3. Priamo na mieste nájdete parkovisko určené pre návštevníkov, kde môžete svoje vozidlo bezpečne zaparkovať počas vašej návštevy veľtrhu.

Predstavíme vám širokú škálu developerských projektov, od mestskej bytovky až po idylické rekreačné nehnuteľnosti. Máte záujem o priestory s charakterom v exotických destináciách? Prinášame vám exkluzívny výber zahraničných nehnuteľností, ktoré rozšíria vaše horizonty.

Aby bol váš krok k vysnívanej nehnuteľnosti čo najjednoduchší, náš veľtrh zahŕňa aj komplexné služby z oblasti financovania, právneho poradenstva a poistenia nehnuteľností. Pre tých, ktorí hľadajú to pravé štýlové bývanie, predstavíme služby top dizajnérov a architektov, ktorí vám pomôžu premeniť každý priestor na domov plný charakteru a pohody.

Áno, máme pre vás pripravený exkluzívny výber zahraničných projektov, ktoré spájajú v sebe príležitosť pre investíciu aj nový domov pod slnkom. Naši skúsení makléri sú tu pre vás, aby vám poskytli podrobné informácie o každej ponuke a sprevádzali vás celým procesom kúpy – od prvotnej orientácie až po finálne podpísanie zmlúv. Ponorte sa do sveta medzinárodných nehnuteľností s nami a objavte miesto, kde sa vaše sny o bývaní bez hraníc stanú skutočnosťou.

Využitie poradenstva odborníkov na veľtrhu je vašou jedinečnou príležitosťou získať cenné informácie a usmernenia priamo od popredných expertov v rôznych oblastiach. Či už máte otázky týkajúce sa hypoték, financovania vašej budúcej nehnuteľnosti, potrebujete právne poradenstvo, alebo hľadáte inšpiráciu a rady v oblasti interiérového a exteriérového dizajnu či architektúry, náš veľtrh je tu práve pre vás. Experti sú dostupní, aby vám poskytli personalizované rady, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní a zabezpečia, aby vaše investície boli múdre a vaše bývanie presne také, aké ste si vždy predstavovali.

Nechajte si poradiť od najlepších v obore a využite príležitosť stretnúť sa s nimi osobne na našom veľtrhu, kde môžete získať neoceniteľné rady a tipy, ktoré vás posunú bližšie k vášmu snu.

Na našom veľtrhu máte výnimočnú príležitosť objaviť širokú škálu nehnuteľností, ktoré splnia vaše predstavy o dokonalom bývaní či výhodnej investícii. Hoci priamo na mieste nie je možné uzavrieť kúpne zmluvy, ponúkame vám možnosť urobiť rezerváciu vybranej nehnuteľnosti. Tento krok vám zabezpečí prednosť pred ostatnými záujemcami a dáva vám dostatok času na zváženie všetkých dôležitých aspektov pred konečným rozhodnutím.

Využitím možnosti rezervácie si môžete byť istí, že vaša vysnívaná nehnuteľnosť vás nebude čakať dlho. Naše poradenské centrum je k dispozícii, aby vám poskytlo všetky potrebné informácie o procese rezervácie, ako aj o ďalších krokoch smerujúcich k finálnej kúpe. Budete mať jedinečnú šancu poradiť sa s odborníkmi z oblasti financovania, práva a nehnuteľností, ktorí vám pomôžu s akýmikoľvek otázkami alebo obavami.

Áno, návštevníci nášho veľtrhu majú jedinečnú príležitosť využiť exkluzívne ponuky, ktoré sú dostupné len počas tejto výnimočnej udalosti. Pripravili sme pre vás širokú paletu špeciálnych výstavných zľav a atraktívnych bonusov, navrhnutých tak, aby ste získali maximálnu hodnotu za vaše investície do nehnuteľností. Tieto ponuky sú našim spôsobom, ako oceniť vašu prítomnosť a záujem o veľtrh, a sú navrhnuté tak, aby podporili vaše rozhodnutia a plány v oblasti bývania a investovania.

Každý návštevník má teda možnosť využiť tieto exkluzívne výhody, ktoré môžu zahrňovať nielen priame zľavy na cenu nehnuteľností, ale aj doplnkové služby a produkty, ktoré zvýšia hodnotu vašej kúpy. Či už ide o zvýhodnené financovanie, bezplatné poradenstvo v oblasti práva a financií, alebo pridané služby od dizajnérov a architektov, náš veľtrh je miestom, kde sa snúbi príležitosť s výnimočnou hodnotou.

Nezmeškajte šancu využiť špeciálne ponuky a zľavy, ktoré sú pripravené práve pre vás.

Zapojenie sa do našich seminárov a prednášok je jednoduché a prístupné pre každého záujemcu o rozšírenie svojich vedomostí a zručností. Stačí si zakúpiť vstupenku na veľtrh, ktorá vám otvorí dvere nielen k výstavným priestorom, ale aj k bohatému programu odborných prednášok a seminárov. Program týchto edukačných stretnutí bude pravidelne aktualizovaný, aby sme vám mohli ponúknuť najaktuálnejšie informácie a inovácie z branže. Navyše, účasť na prednáškach a seminároch nevyžaduje žiadne dodatočné poplatky – vstup je voľný v rámci zakúpenej vstupenky na veľtrh.

Naši vystavovatelia budú plne pripravení a ochotní poskytnúť vám svoje kontaktné informácie počas stretnutí na veľtrhu, aby ste mohli ľahko nadviazať na diskusie a rozvíjať potenciálne príležitosti pre spoluprácu aj v budúcnosti.

Odporúčame vám, aby ste sa pri každom stretnutí uistili, že máte všetky potrebné kontakty, vrátane e-mailových adries, telefónnych čísiel a prípadne aj odkazov na webové stránky / sociálne siete. Týmto spôsobom si zabezpečíte hladký prechod od prvotného stretnutia k efektívnej komunikácii a spolupráci po skončení veľtrhu.

V areáli Incheby vás bude čakať reštaurácia, kde si budete môcť vychutnať plnohodnotné jedlá a posilniť sa v príjemnom prostredí. Okrem toho budú po celom areáli rozmiestnené stánky s rýchlym občerstvením, kde nájdete širokú ponuku snackov, kávy a osviežujúcich nápojov, ideálne pre rýchle posilnenie medzi návštevami stánkov a seminármi.