19. – 21. september

Incheba Bratislava

Veľtrh bývania a nehnuteľností 2024

Bývajte lepšie už o

0Dní0Hodín0Minút0Sekúnd

Výstava pre každého – od potenciálnych kupcov po realitných profesionálov!
Nájdite svoj domov snov alebo investičnú príležitosť!

Prvý krát na Slovensku
jedinečná príležitosť zúčastniť sa prvého ročníka Veľtrhu bývania a nehnuteľností

Najväčšia ponuka
rezidenčných , rekreačných a zahraničných nehnuteľností na jednom mieste

Špeciálna zľava
na prezentované nehnuteľnosti len pre návštevníkov veľtrhu

Príležitosť vyhrať
týždňový pobyt v Španielsku spojený s obhliadkou nehnuteľností

Začnite svoju
cestu za domovom snov

19. septembra od 9:00 do 18:00 Incheba Bratislava hala B1

Plánujete kúpu, rekonštrukciu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti? Zaujímajú vás možnosti nákupu nehnuteľností v zahraničí ako Dubaj, Španielsko či Albánsko? Chcete vedieť o najnovších projektoch pod Tatrami?

Príďte na našu výstavu v Inchebe tento september! Získajte informácie o najlepších ponukách na trhu, financovaní, poistení, právnych aspektoch, návrhu interiérov a ekostavbách. Objavte, porovnajte a vyberte si svoj budúci domov!

127

Vystavovateľov

35

Prednášok

4000 m2

Výstavnej plochy

3 dni

Konanie veľtrhu

Veľtrh nehnuteľností

Prečo navštíviť veľtrh

Kúpte a financujte bez starostí, renovujte s odborníkmi: Všetko pre váš domov na našej výstave.

  • Získajte exkluzívne zľavy iba na výstave: Na výstave máte jedinečnú príležitosť získať exkluzívne zľavy a špeciálne ponuky, ktoré budú dostupné iba počas trvania výstavy. Tieto ponuky sú ideálne pre tých, ktorí plánujú kúpu nehnuteľnosti a chcú ušetriť. Nezmeškajte túto skvelú príležitosť!
  • Odborné poradenstvo: Tipy ako pri kúpe ušetriť čas a peniaze. Stretnite sa s odborníkmi, ktorí vám poradia vo všetkých aspektoch kúpy, prenájmu a investovania do nehnuteľností.
  • Široký výber nehnuteľností: Od komfortných bytov po luxusné vily, od kancelárskych priestorov po rekreačné domy – na výstave nájdete nehnuteľnosti na každý vkus a potrebu.
  • Inšpirácia a trendy: Objavte najnovšie trendy v architektúre a dizajne interiérov. Nechajte sa inšpirovať k vytvoreniu vášho vysnívaného domova.
  • Získajte kvalitných odborníkov: Nadviažte vzťahy s realitnými agentmi, developermi a ďalšími profesionálmi. Toto môže byť kľúčom k nájdeniu vašej vysnívanej nehnuteľnosti.
  • Informačné semináre: Zúčastnite sa seminárov a workshopov, kde sa dozviete všetko od financovania až po legálne aspekty vlastnenia nehnuteľnosti.
  • Možnosti odkupu: Zistite, ako môžete profitovať z predaja vašej nehnuteľnosti prostredníctvom renomovaných odkupujúcich spoločností.

Pre koho je výstava určená?

Táto výstava je určená pre širokú verejnosť. Či už ste budúci majiteľ nehnuteľnosti, investor, realitný profesionál, študent architektúry, máte záujem o financovanie alebo poistenie nehnuteľnosti, alebo sa jednoducho zaujímate o najnovšie trendy v oblasti bývania, naše dvere sú pre vás otvorené. Ponúkame rôznorodý program, ktorý osloví každého návštevníka.

Čo môžete očakávať?

Interaktívne expozície: Prežite jedinečné prehliadky a prezentácie ponúkaných nehnuteľností.

Odborné prednášky: Počúvajte prednášky od lídrov v oblasti realít a získajte cenné informácie a tipy.

Obchodné príležitosti: Spoznajte developerov, dizajnérov a odborníkov na nehnuteľnosti a rozširujte svoje obchodné a osobné kontakty.

Osobné poradenstvo: Využite možnosť individuálnej konzultácie so špecialistami na realitný trh.

Voľný vstup na veľtrh

Neváhajte a využite jedinečnú príležitosť navštíviť veľtrh bývania a nehnuteľností v Bratislave úplne ZDARMA!

Výstava nehnuteľností v Inchebe nie je len o prehliadke nehnuteľností. Je to o objavovaní možností, získavaní cenných informácií a vytváraní kontaktov, ktoré vám môžu pomôcť dosiahnuť váš sen o ideálnom domove alebo investícii. Príďte v septembri a nechajte sa inšpirovať možnosťami, ktoré vám ponúkame. Vaša cesta k vysnívanému domovu začína tu!

Ako sa na realitný veľtrh dostanete

Chceli by ste sa stať vystavovateľom?

Pridajte sa k nám a predstavte svoje produkty, inovácie a služby. Využite šancu na zviditeľnenie vašej značky, networking a budovanie obchodných vzťahov. Registrácia je jednoduchá, získate podporu, priestor a techniku. Staňte sa súčasťou tohto jedinečného podujatia!

autobusové spojenia

Zastávka Einsteinova

Zastávka Aupark

autom

Parkovisko pre návštevníkov

Viedenská cesta 3
851 01 Bratislava 
Slovenská republika